NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Kela KL-12061 NAMUR plast / dřevo béžová |
skladem
|
1 066 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-7035 Sada nádobí s mramorovým povrchem 18 ks Burgundy Metallic Line |
ihned k expedici
|
3 998 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL 16922 |
skladem
|
769 Kč |
Celkem 4184 produktů
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10960
skladem
1 518 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 6 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Tlakový hrnec
CS Solingen CS-077365 6 l KAISERSLAUTERN
skladem
1 518 Kč
| Celkový objem: | 6 |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
de Buyer 5200.28, BLUE CARBON, univerzální, modrá ocel, průměr 28 cm, výška 5 cm
skladem
1 518 Kč
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11286
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11288
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Nůž santoku
CS Solingen CS-071288 damascénská nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Chlebník a dóza na potraviny
Berlingerhaus BH-6735 sada 4 ks Primal Gloss Collection
skladem
1 515 Kč
Hrnec
CS Solingen CS-060589 s cedící poklicí nerez Aron 24 cm
skladem
1 513 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
