NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
CS Solingen CS 028831 |
skladem
|
667 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 20420 PER keramika bílá |
skladem
|
289 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-069605 Steinfurt 24 cm |
skladem
|
400 Kč |
Celkem 4184 produktů
Hrnec
CS Solingen CS-075200 s poklicí nerez 32 cm TRIER
skladem
1 580 Kč
| Celkový objem: | 22.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pánev nerezová s poklicí
Kela KL-10185 Pánev s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 24 cm
skladem
1 580 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10957
skladem
1 579 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev
Berlingerhaus BH-6796 s odnímatelnou rukojetí sada 5 ks Burgundy Metallic Line gril
skladem
1 558 Kč
Jídelní sada talířů
Berlingerhaus BH-10205 18 ks Matte Green Collection bílá-zelená
skladem
1 544 Kč
Pečící papír
de Buyer 4359.00, nebělený, potažený silikonem, 60 x 40 cm, výška 0,01 mm, opakovaně použitelný
skladem
1 536 Kč
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12217 STELLA NOVA 28 cm
skladem
1 529 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Koš prádelní
Autronic Koš prádelní - látkový, samet, červený, cena za sadu 3 ks (LK9573-BORDEAUX)
skladem CEN
1 525 Kč
Koš proutěný
Autronic Koš proutěný - regálový, hranatý, cena za sadu 6 ks (PRE209)
skladem CEN
1 525 Kč
Koupelnová předložka
Kela KL-23557 Maja 100% polyester mrazově modrá 120,0x70,0x1,5cm
skladem
1 524 Kč
Hrnec s kamennovým povrchem
Pyramis 24 STONE CHEF 5l 014003801
ihned k expedici
1 520 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
