Obývací stěny
Celkem 8 produktů
Obývací stěna
Autronic Obývací stěna 300x59x210 cm, barva noce (9HQ08)
skladem CEN
3 890 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 300 cm |
Obývací stěna
Halmar SNAP dub lefkas/ černá mat (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 328 Kč
| Barva: | Dub, černá |
| Šířka (cm): | 175 |
Obývací stěna
Halmar VALETTA sestava, barva: kašmír (5 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 922 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Šířka (cm): | 280.00 |
Obývací stěna
Halmar BENSON sestava, barva: dub artisan - černý (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 190 cm |
Obývací stěna
Halmar BENSON sestava, barva: dub artisan - kašmír (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 190 cm |
Obývací stěna
Halmar CAMINO sestava, barva: dub artisan - černý (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 230 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 210.00 |
Obývací stěna
Halmar CAMINO sestava, barva: dub artisan - kašmír (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 230 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 210.00 |
Obývací stěna
Forte Havanna HVNM01L-D67 334,4x185x42cm, barva dub, 7*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 200 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 334,4 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
