Obývací pokoj
Celkem 898 produktů
Křeslo
Signal HARPER zelené typ 238
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 990 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Signal TIFFANY A černá/pomeranč, 50cm
Poslední kus
skladem
2 832 Kč
| Barva: | Černá/oranžová |
| Materiál desky: | Kov |
Konferenční stolek
Signal TIFFANY A černá/zelená, 50cm
Poslední kus
skladem
2 814 Kč
| Barva: | Černá/zelená |
| Materiál desky: | Kov |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033150411) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
31 776 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Kredenc
G+K Meble IV WZ-0159 dub (1031595601) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 954 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Televizní komoda
Forte Formswift 189x59x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 60.00 |
Vitrína
Forte SAITAMA SQMV721R-M826 dub/světle šedá (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 690 Kč
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Výška (cm): | 200 cm |
Sedací souprava s rozkladem
Alpi OPAL S02 (42B+27F) Stratos 9591 rozklad úložný prostor-KS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 500 Kč
| Šířka (cm): | 278.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Televizní komoda
Forte terakota / dub, 215/41,5/41,3cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 41.50 |
Pohovka
ARKOS KLARA, látka: Neve 18
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 990 Kč
| Šířka (cm): | 170 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/50/50 dub olej
Poslední kus
skladem
3 699 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Sedací souprava
Alpi RENE (031+62 ) levá, látka: Nepal 9316
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
42 900 Kč
| Šířka (cm): | 292 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Televizní komoda
Jurek Meble Ademo 6 ořech 150/45/41cm
Poslední kus
skladem
4 590 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 45.00 |
Televizní stolek
Jurek Meble Ademo 5 ořech 180/45/41cm
Poslední kus
skladem
4 590 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 45 cm |
Sedací souprava
LBO ARTE 2FL-BKR Aphrodite 5 DOVE
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
41 590 Kč
| Šířka (cm): | 284 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Sedací souprava
ARKOS Wena 3+1+1, látka: Diosa 16
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Sedací souprava
Emagra Bangkok/P pravá, látka: Habana light Grey
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 280 Kč
| Šířka (cm): | 288.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Moderní konferenční stolek
Autronic Konferenční stolek, MDF vysoký lesk bílý / čiré sklo (AHG-402 WT)
skladem CEN
2 790 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
