Obývací pokoj
Celkem 898 produktů
Křeslo
Signal GISELLE růžová typ 236 / syntetická kůže béžová typ 237
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
konferenční stolek
Signal TIFFANY B zlatá/černá, 70cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 190 Kč
| Barva: | Zlatá/černá |
| Materiál desky: | Kov |
Konferenční stolky
Signal CLEO bílý 50x50 cm
Poslední kus
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Signal HARMONY A tvrzené sklo, rám: kov + lamino deska, barva: černá/ořech 55x110 cm
Poslední kus
skladem
3 190 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Kávový stolek
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031591401) (2 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 237 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Konferenční stolek
Signal EOS D, MDF dub Artisan/černá, 60cm
Poslední kus
skladem
1 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Vitrína
Forte Formswift 135x161x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 162.00 |
Televizní stolek
Forte SAITAMA SQMT221R-M826 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 67.00 |
Televizní stolek
Forte Louoto 225x58x42cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 57.7 cm |
Vitrína masiv
Siudy Napoli 70, dubová 1040x400x1900cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 190 |
Rohová sedací souprava
ARKOS Padi, pravá, látka: Riviera 95
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
24 990 Kč
| Šířka (cm): | 270.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Obývací stěna
Forte Havanna HVNM01L-D67 334,4x185x42cm, barva dub, 7*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 200 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 334,4 cm |
Vitrína
Forte Louoto LTOV723R-M946 ,61x198x42cm, barva dub artisan/ písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 000 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 197.2 cm |
Pohovka
LBO ANGEL 2,5 SF, látka : Pepper 10 Stone
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
33 900 Kč
| Šířka (cm): | 193.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Konferenční stolek
Karpiš Creativ KS 60x60x45cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 724 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/50/50 dub olej Tabacco
Poslední kus
skladem
3 699 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Masiv |
Pohovka
EgoItaliano PACO (2x el.výsuv) kůže Bull 6329, 208cm, code: 1342
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
72 400 Kč
| Šířka (cm): | 208.00 |
| Materiál: | Kůže |
| Barva primární: | Hnědá |
Pohovka
LBO GRANDE 3FBA, látka LETTO 38
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
26 800 Kč
| Šířka (cm): | 222.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Sedací souprava
LBO ARTE BKL-2FR , látka : VERA 5
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
41 590 Kč
| Šířka (cm): | 284 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Cihlová |
Pohovka s rozkladem
Nabsul Peasta 2R, látka: Rober C/14
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 600 Kč
| Šířka (cm): | 250.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Khaki |
Sedací souprava
Alpi SENATOR 030, trojsed fixní, látka: NEPAL 9517
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
26 900 Kč
| Šířka (cm): | 222.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Olivová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
