Obývací pokoj
Nejprodávanější produkty v kategorii Obývací pokoj
| 1 |
|
Homestyling KO-101000640tmse Taburet / podsedák s úložným prostorem 76 x 40 cm tmavě šedá |
skladem
|
892 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LUXOR bílá |
2 - 3 týdny
|
11 745 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stůl konferenční, 90x48x41 cm, MDF, dekor divoký dub, černý kov (CT-G1090 OAK) |
skladem CEN
|
711 Kč |
Celkem 898 produktů
Obývací stěna
Autronic Obývací stěna 300x59x210 cm, barva noce (9HQ08)
skladem CEN
3 890 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 300 cm |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, manuální ovládání, hnědá látka (TV-916 BR2)
skladem CEN
4 990 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Houpací křeslo
Halmar MAX 2 wenge
2 - 3 týdny
3 942 Kč
| Barva primární: | Vícebarevná |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Televizní stolek
Halmar EVA bílá połisk/bílá połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 56 |
Televizní stolek
Halmar JUTA černá mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 314 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 55.5 |
Televizní stolek
G+K Meble I WZ-0315 dub (1033150311) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 512 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Křeslo
Halmar AMARO hořčicová
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Halmar BELMIRO křeslo s funkcí houpání, krémová
2 - 3 týdny
3 566 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Křeslo
Halmar IKARO křeslo černá / přírodní / šedá
2 - 3 týdny
2 520 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Materiál: | Syntetický ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Křeslo
Halmar LOBSTER křeslo skořicová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 636 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar TULUZA konferenční stolek ořech medová / černá
2 - 3 týdny
2 794 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Křeslo
Halmar TYRION křeslo černá
2 - 3 týdny
4 409 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, zelená, manšestrová látka, AK-L7285 GRN6
skladem CEN
3 231 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar CARINA béžová mramor ořech (2p=1szt)
2 - 3 týdny
2 977 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | Kámen |
Křeslo
Halmar CEZAR lenoška, béžová
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Obývací stěna
Halmar BENSON sestava, barva: dub artisan - kašmír (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 190 cm |
Houpací křeslo
Autronic béžová, látka, AK-373 CRM2
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Konferenční stolek
Halmar LEILA konferenční stolek, přírodní bílý
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Křeslo
Autronic ušák, hnědá, látka, AK-H9206 COF2
skladem CEN
3 951 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, krémová, kůže,TV-B3980 CRM3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 491 Kč
| Materiál: | Kůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
