Obývací pokoj
Nejprodávanější produkty v kategorii Obývací pokoj
| 1 |
|
Autronic Konferenční stolek 110x60x42 cm, deska MDF dekor divoký dub tloušťka 10 cm, kov černý mat (AHG-250 OAK) |
skladem CEN
|
2 871 Kč | |
| 2 |
|
Halmar VELVA šedá/zlatá |
2 - 3 týdny
|
1 473 Kč | |
| 3 |
|
Halmar FELIPE tmavě šedá |
2 - 3 týdny
|
4 399 Kč |
Celkem 898 produktů
Polohovatelné křeslo
Halmar FELIPE 2 černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 836 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Konferenční stolek
Halmar MARIFFA rám - bílá, deska - přírodní
2 - 3 týdny
488 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Křeslo
Halmar VOLKER tmavě šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 472 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Televizní stolek
Halmar ETNA stolek černá mat/ černá mat/ dub (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 52 |
Vitrína
Halmar INDIANAPOLIS I4 kraft bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 598 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 192 |
Vitrína
Halmar PAFOS vitrína černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 756 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 182 cm |
Konferenční stolek
Halmar AFINA zrcadlo / zlatá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 533 Kč
| Barva: | Zlatá |
| Materiál desky: | Sklo |
Křeslo
Halmar DELGADO růžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 173 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar VENOM U barva: dub wotan/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 273 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Konferenční stolek
Halmar BORNA S konferenční stolek deska bílá mramor
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kámen |
Pohovka
Halmar ROBERTO křeslo rozkládací šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 923 Kč
| Šířka (cm): | 193.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Konferenční stolek
Halmar CARINA_S béžová mramor ořech (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Keramika |
Relaxační křeslo
Autronic Relaxační křeslo, zelená AK-315 GRN2 (AK-315 GRN2)
skladem CEN
4 041 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Televizní stolek
Halmar PAXOS RTV-1 150 cm, barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 147 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 54 cm |
Televizní stolek
Halmar TRESSE stolek RTV 150 (3D) béžový
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 019 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 55 cm |
Televizní stolek
Halmar RANDOM 2 RTV-3 200 cm kašmír ořech černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 954 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 52 cm |
Houpací křeslo
Autronic modrá, látka, AK-373 BLUE2
skladem CEN
2 390 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Houpací křeslo |
Konferenční stolek
Halmar ITAKA sestava konferenčních stolků, popelavá mramor grafit
2 - 3 týdny
3 739 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál desky: | Kámen |
Relaxační křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, hnědá, kůže, TV-B3980 BR3
Doprava zdarma
skladem CEN
22 491 Kč
| Materiál: | Kůže |
Sedací souprava
LBO ECLIPSE 1HOBKL-E-2KF-PKR, látka: Storm 71 - Blue Sky
Doprava zdarma
skladem
45 200 Kč
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Modrá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
