Noční stolky
Nejprodávanější produkty v kategorii Noční stolky
| 1 |
|
Halmar LIMA SN1 bílá |
2 - 3 týdny
|
1 737 Kč |
Celkem 18 produktů
Noční stolek z masivu
Atlas ATL_OMNIA LUX_N60_BAJC 5-nohy černé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
19 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62.5 cm |
Noční stolek
Halmar PAFOS bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 552 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 51 |
Noční stolek
Halmar PAFOS černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 019 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 51 |
Noční stolek
Halmar PALAZZO černá mat/ dub (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 344 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 20 |
Závěsný noční stolek
G+K Meble BE-0587 (105587000) (1 karton)
skladem
4 413 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 15.00 |
Noční stolek
Halmar FELLINI noční stolek olivová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 543 Kč
| Barva: | Olivová |
| Výška (cm): | 60 cm |
Noční stolek
Forte COLLET CETK012-Q303 ,45,5x42x41cm, barva dub/písková, 1*karton
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 41.7 cm |
Noční stolek
Serabed ARIA , látka: SB 37- béžová
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Béžová |
| Výška (cm): | 55 cm |
Noční stolek
Forte Milles TEFK011-Q274 ,49x48x42cm, barva písková/ terracotta, 1*karton
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 48 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
