Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Teleskopický stojan na šaty, chrom / bílá (ABD-1214 WT) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty chrom / bílá (ABD-1201 WT) |
skladem CEN
|
297 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stojan na šaty s odkladačem na boty, chrom / černá (ABD-1210 BK) |
skladem CEN
|
441 Kč |
Celkem 446 produktů
Klasický polštář s paměťovým efektem pro všechny polohy spánku
Perdormire Snow Memory 72 x 42 cm
skladem
999 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 72x42 |
| Tvar: | Obdélník |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar KAYLEON béžová (6 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 092 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar ORLANDO šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar SOFIA bílá (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 704 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
Komoda
Halmar LIMA KM-4 dub sonoma / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 003 Kč
| Barva: | Bílá, dub |
| Výška (cm): | 82 |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 140x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
Šatní skříň
Halmar RANDOM S-1 dub wotan/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 114 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 182 |
Komoda
Halmar PAFOS 150 2D1S černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 396 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Komoda
Halmar PAFOS komoda 200 4D bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 788 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Šatní skříň
Halmar INDIANAPOLIS dvoudveřová se zásuvkami I1 tmavý jasan (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 025 Kč
| Barva: | Bílá, hnědá |
| Výška (cm): | 192 |
Šatní skříň
Halmar SWING S-1 ořechová/černá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 179 |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0424 dub (1034240301) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
27 240 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Manželská postel
Halmar GRACE 140 béžová samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 749 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Matrace
HG Style PURE FOAM 18/SB-0/ 90x200
skladem
4 590 Kč
| Výška: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Manželská postel
Serabed Hypersoft set 180x200 včetně matrace , látka : SB01
Doprava zdarma
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar VERA komoda 190 černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 555 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Forte Ganymebe GNMK22L-U58 ,80x82,3x34cm, barva sv.šedá, 1*karton
skladem
2 200 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 82.3 cm |
Manželská postel
Vidovic PETRA 2 180x200cm s nízkým čelem u noh , materiál: dub bělený + 180x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
18 389 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Manželská postel
Vidovic PETRA 2 180x200cm s vysokým čelem u noh , materiál: dub bělený + 180x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
18 389 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
