Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha chrom / třešeň (82646 BR) |
skladem CEN
|
490 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty, bílá barva a chrom, kov plast, pojezd, nosnost 5 kg (ABD-1209 WT) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 3 |
|
Perdormire Memory Moore 9, 72x42x9 cm |
ihned k expedici
|
1 490 Kč |
Celkem 446 produktů
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar GRACE tmavě zelená velvet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 257 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
Manželská postel
Halmar VIOLETTA 160 cm bílá / černá (3 Karton) ze rámem (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 167 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Dřevo |
Šatní skříň
Halmar LIMA S-3 bílá / zrcadlo (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 396 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 205 |
Komoda
Halmar NORD stolek dub wotan/antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 624 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83 cm |
Komoda
Halmar REJA KOM2D bílá lesk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 854 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Komoda
Halmar ASENSIO KM-1 jasně šedá, nohy: černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 81 |
Dřevěná komoda
G+K Meble I WZ-0159 dub (1031595701) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
30 108 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 85 |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 180x200 (1055870301) (3 karton)
Doprava zdarma
skladem
26 448 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Komoda
Autronic Komoda s 5 zásuvkami, 103x30x56 (AUK-W2103 BK)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 56 cm |
Manželská postel
Halmar GRACE 140 zelená samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 749 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Zelená |
| Typ: | Manželská postel |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0424 dub (1034240401) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
36 840 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 83.8 cm |
Šátní skříň se zrcadlem
Halmar MILO UNI
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 189.4 cm |
Matrace
Perdormire Memory Basic 2.0 90x200x18cm
Doprava zdarma
skladem
14 990 Kč
| Výška: | 18 cm |
| Tuhost matrace: | Nastavitelná |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Šatní skříň
Halmar RANDOM 2 S-1 kašmír ořech černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 114 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 182 cm |
Čalouněná postel
Halmar GRACE 160 lůžko ze zásuvkami béžová samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 257 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Masiv |
Komoda
Halmar BARI bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
