Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, barva bílá (20652-04 WT) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Homestyling KO-C80652680 textilní 75 x 46 x 160 cm |
skladem
|
439 Kč | |
| 3 |
|
Matějovský NATUR mako jersey 140/200+70/90 |
ihned k expedici
|
1 390 Kč |
Celkem 437 produktů
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0169 (1031690801) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 404 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 160x200 (1055870201) (3 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 824 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Komoda
Forte MAREDA MAQK221-M966 dub/písková (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 93.00 |
Šatní skříň
ARKOS New Chico 250cm, bílá + zrcadlo
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 190 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Matrace
HG Style PURE FOAM Hard 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Komoda
Jurek Meble ALSY 7 antracit/béžová 123/87/43cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 800 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška (cm): | 87 |
Šatní skříň
Forte COLLET CETS32332-Q280 200x201x61cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 390 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 200.5 cm |
Komoda
Jurek Meble ALSY 7 antracit/aloe 123/87/43cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 800 Kč
| Barva: | Antracit/aloe |
| Výška (cm): | 87 |
Manželská postel
Forte COLLET CETL1161-Q271 175x99x206cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 790 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub, písková |
| Materiál: | MDF |
Komoda
Jurek Meble MIA 1 dub/černá 100/122/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 122 |
Komoda
Forte COLLET CETK221L- Q280 ,116x93x41cm barva dub/písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 200 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 115.7 cm |
Komoda
Jurek Meble MIA 3 dub/černá 145/80/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 300 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 80 |
Komoda
Forte Louoto LTOV241-M946 ,199,5x101x42cm, barva dub artisan/ písková, 3*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 101.2 cm |
Komoda
Forte Pontypool PNTK232-Q214 169,2/95,4/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 95.4 cm |
Komoda
Forte Milles TEFK321-Q275 ,104x125x42, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 124.8 cm |
Noční stolek
Forte Milles TEFK011-Q274 ,49x48x42cm, barva písková/ terracotta, 1*karton
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 48 cm |
Postel
Forte Milles TEFL1122-Q274 ,125x91x205cm, barva písková/ terracotta, 5*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
10 990 Kč
| Velikost matrace: | 120 x 200 |
| Barva: | Písková, terracotta |
| Materiál: | MDF |
Štaní skříň
Forte Milles TEFSS831-Q274 ,168x202x53cm, barva písková / terracotta, 4*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 690 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
