Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Teleskopický stojan na šaty, chrom / černá (ABD-1214 BK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Klinmam Tencel 30 pro matrace do výšky 30 cm, 90x200 cm |
skladem
|
1 390 Kč | |
| 3 |
|
Tempur Original S, 50x31x8/5 cm |
skladem
|
1 705 Kč |
Celkem 446 produktů
Komoda
Halmar ETNA komoda černá mat/ černá mat/ dub (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 008 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 82 |
Postel z masivu
Alpi NEX 180x200 - dřevo buk, bílá
Doprava zdarma
Vystaveno Svitavy
Vystaveno Svitavy
skladem
9 990 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masiv |
Šatní skříň
ARKOS NICEA 160L bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 180 cm |
Komoda
Forte Pontypool PNTK232-Q214 169,2/95,4/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 95.4 cm |
Postel s úložnými šuplíky
Halmar ALOHA tmavě zelená velvet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
Manželská postel
Halmar ORLANDO šedá / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Dřevo |
Manželská postel
Halmar SOLOMO béžová / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Ořech |
| Materiál: | Masiv |
Čalouněná postel
Halmar ALOHA lůžko ze zásuvkami béžová samet (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 865 Kč
Manželská postel
Forte COLLET CETL1161-Q271 175x99x206cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 790 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub, písková |
| Materiál: | MDF |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar PADVA 160cm šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Halmar ETNA bílá mat/ bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 |
Komoda
Halmar BARI bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Matrace
Halmar SYRIUSZ 160x200 cm
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 632 Kč
| Výška: | 20 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
Manželská postel
Halmar MATILDA 160 bílá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 469 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Šatní skříň
Forte CHANTON BLQS928E1-C964 dub artisan/šedá
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 210 |
Matrace
HG Style PURE FOAM Medium 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Matrace
HG Style PURE FOAM Hard 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Komoda
Halmar PAXOS KM-2 barva: kašmír - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 357 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 84 cm |
Komoda
Halmar PAFOS komoda 200 4D černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 286 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 82 cm |
Šatní skříň
Halmar RANDOM S-1 dub wotan/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 114 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 182 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
