Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Němý sluha, barva bílá (20652-04 WT) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stojan na šaty, černý plast/chrom (ABD-1213 BK) |
skladem CEN
|
351 Kč | |
| 3 |
|
Homestyling KO-C80652670 141 x 45 x 167 cm |
skladem
|
1 138 Kč |
Celkem 446 produktů
Noční stolek
Forte COLLET CETK012-Q303 ,45,5x42x41cm, barva dub/písková, 1*karton
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 41.7 cm |
Luxusní ložní povlečení
Matějovský DOLORES bavlna deluxe digital 140/200x70/90
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Povlečení
Matějovský LIBERTINE 140x200+70x90 krep deluxe
skladem
1 250 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Komoda
Autronic Komoda s 5 zásuvkami, 103x30x56 (AUK-W2103 BK)
skladem CEN
1 190 Kč
| Výška (cm): | 56 cm |
Šatní skříň
Homestyling KO-C80652670 141 x 45 x 167 cm
skladem
1 138 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 167 cm |
Páková vodovodní baterie
Pyramis FLESSI NEO BLACK EDITION 090919736 (090919738)
ihned k expedici
1 090 Kč
Prostěradlo
Matějovský světle šedé jersey s elastanem 180x200x40
skladem
1 070 Kč
| Barva: | Šedá |
| Rozměr: | 180x200 |
| Materiál: | Jersey s elastanem |
Klasický polštář s paměťovým efektem pro všechny polohy spánku
Perdormire Snow Memory 72 x 42 cm
skladem
999 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 72x42 |
| Tvar: | Obdélník |
Ložní povlečení
MK LUX New Světlá 140x200+70x90
skladem
990 Kč
| Barva: | Krémová |
| Materiál: | Látka |
| Rozměr: | 140x200 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
