Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Teleskopický stojan na šaty, chrom / černá (ABD-1214 BK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Klinmam Tencel 30 pro matrace do výšky 30 cm, 90x200 cm |
skladem
|
1 390 Kč | |
| 3 |
|
Tempur Original S, 50x31x8/5 cm |
skladem
|
1 705 Kč |
Celkem 446 produktů
Povlečení
Matějovský LIBERTINE 140x200+70x90 krep deluxe
skladem
1 250 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Noční stolek
Forte COLLET CETK012-Q303 ,45,5x42x41cm, barva dub/písková, 1*karton
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 41.7 cm |
Luxusní ložní povlečení
Matějovský DOLORES bavlna deluxe digital 140/200x70/90
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Chránič matrace
Klinmam Tencel 30 pro matrace do výšky 30 cm, 90x200 cm
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Bílá |
| Rozměr: | 90x200 |
| Materiál: | Tencel |
Nohy k televizní komodě
Forte BREATHTAKER BTHZ51ST-904 černá (1*Karton)
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 16.00 |
Matrace
Halmar NEAPOL 200x90x12 cm - barva modrá
2 - 3 týdny
1 392 Kč
| Výška: | 12 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Polštář z paměťové pěny
Perdormire Memory Moore 9, 72x42x9 cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 490 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 72x42 |
| Tvar: | Obdélník |
Komoda
Autronic Komoda s 8 zásuvkami, 103x30x77 (AUK-W2104 BK)
skladem CEN
1 590 Kč
| Výška (cm): | 78 cm |
Noční stolek
Forte Milles TEFK011-Q274 ,49x48x42cm, barva písková/ terracotta, 1*karton
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 48 cm |
Luxusní povlečení
Pip Studio Kyoto Nights Pink 140x200, 70x90
Poslední kus
ihned k expedici
1 633 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
