Ložnice
Nejprodávanější produkty v kategorii Ložnice
| 1 |
|
Autronic Teleskopický stojan na šaty, chrom / černá (ABD-1214 BK) |
skladem CEN
|
531 Kč | |
| 2 |
|
Klinmam Tencel 30 pro matrace do výšky 30 cm, 90x200 cm |
skladem
|
1 390 Kč | |
| 3 |
|
Tempur Original S, 50x31x8/5 cm |
skladem
|
1 705 Kč |
Celkem 446 produktů
Laťový rošt
Klinmam Solid Wood Slat-Frame 90x200x5,8 bez úprav
skladem
2 090 Kč
| Materiál: | Lamel |
| Šířka (cm): | 90 cm |
| Hloubka / délka (cm): | 200 cm |
Komoda
Halmar ETNA bílá mat/ bílá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 662 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 82 |
Manželská postel s nočními stolky
Forte CHANTON BLQL181B-C772 šedá/dub (6*Karton)
Doprava zdarma
skladem
10 090 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
Komoda
Halmar ABI bílá mat/ bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 034 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 88 |
Šatní skříň
Halmar LUX se zrcadlem artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 968 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 195 |
Komoda
Halmar LOTTA150 (2D3S) dub wotan/ černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 69 cm |
Manželská postel
Halmar ASENTO 160 - hořčicová tap. Element 8 (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
19 101 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | hořčice |
| Materiál: | Čalounění |
Závěsný noční stolek
G+K Meble BE-0587 (105587000) (1 karton)
skladem
4 413 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 15.00 |
Dekorační polštář
Homestyling KO-AAE821810seda 45 x 45 cm šedý
skladem
315 Kč
| Typ: | Polštář |
| Rozměr: | 45 x 45 |
| Tvar: | Čtverec |
Matrace
Perdormire ADAM 2.0 90x200x23cm
Doprava zdarma
skladem
14 189 Kč
| Výška: | 23 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Komoda
Halmar SAMBA REG5 KOM bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 832 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 cm |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar BETINA 140 popelavá (4 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 833 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Šátní skříň se zrcadlem
Halmar MILO UNI
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 070 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 189.4 cm |
Komoda
Halmar ISLA komoda 200 černý mat
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 955 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 75 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
