Regály
Nejprodávanější produkty v kategorii Regály
| 1 |
|
Autronic Koš na prádlo bambusový s látkovou vložkou (DR-030) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Servírovací stolek / regál policový na kolečkách, masiv bambus, přírodní odstín a lak (DR-046) |
skladem CEN
|
1 390 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Regál, 4 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-214 OAK) |
skladem CEN
|
531 Kč |
Celkem 74 produktů
Regál
Halmar BOLIVAR REG2 dub zlatá / černá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 155 cm |
Kancelářský kontejner
Autronic 30x46x59cm, kov, bílá, AUK-E1130 WT
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 59.2 cm |
Regál
Autronic Regál, mdf, černá, AUR-E1121 BK
skladem CEN
3 231 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 180 cm |
Regál
Halmar MEZO REG1 vícebarevný
2 - 3 týdny
3 820 Kč
| Barva: | Vícebarevná |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 180 cm |
Regál
Halmar LIMA REG3 dub sonoma / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 901 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 200 cm |
Regál
Halmar LIMA REG3 bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 227 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 200 cm |
Regál
Halmar PAFOS bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 549 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 176 cm |
Regál
Halmar PAFOS regál černá mat/ černá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 176 cm |
Regál
Halmar SMART REG-1 dub přírodní/černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
20 046 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 196 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
