Knihovny, regály, police
Nejprodávanější produkty v kategorii Knihovny, regály, police
| 1 |
|
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva černá - vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BK) |
skladem CEN
|
378 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva ořech. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BK (WAL)) |
skladem CEN
|
297 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva buk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 BUK) |
skladem CEN
|
297 Kč |
Celkem 166 produktů
Regál
Forte BASELINE BLPR313-H51 vintage (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 111 cm |
Police
Forte Louoto LTOB01-D78 ,225x171x25cm, barva dub artisan, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 25 cm |
Závěsná police
G+K Meble III WZ-0169 (1031692001) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 24 |
Hnihovna
Forte BASELINE PLUS BLPR713-H51 vintage (2*Karton)
Poslední kus
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Výška: | 197.5 cm |
Police
Forte BREATHTAKER BTHVH331-Q192 dub/terracotta (3*Karton)
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 34.00 |
Police
Forte GALACTIQUE EOLB01-M821 dub/písek (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 27.00 |
Knihovna
Jurek Meble ALSY 3 antracit/béžová 63/195/43 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 500 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška: | 195 cm |
Police
Forte Pontypool PNTB02-Q214 149,5/32/22,8cm ( 1 *karton)
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková |
| Hloubka (cm): | 19.30 |
polička
Halmar RANDOM P-1 závěsná dub wotan/černá
2 - 3 týdny
1 240 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Hloubka (cm): | 20.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
