Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G196 SIL2) |
skladem CEN
|
2 990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast černý, synchronní mechanismus (KA-G303 SIL2) |
skladem CEN
|
3 231 Kč | |
| 3 |
|
Autronic černá látka v dekoru broušené kůže, černý kovový kříž (KA-V3120 BK3) |
skladem CEN
|
1 791 Kč |
Celkem 271 produktů
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž (KA-S248 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Pasivní |
Kancelářská židle
Autronic šedá MESH, plastový kříž, opěrka nohou, posuvný sedák, 2D područky (KA-S257 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 401 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
| Bederní opěrka: | Nastavitelná |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y344 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar DEFENDER černo-červená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 780 Kč
| Barva: | Černá/červená |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar DENZEL černá
2 - 3 týdny
1 808 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar DORAL tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 605 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar FRESCO růžová velvet
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Růžová |
Kancelářská židle
Halmar MATRIX 3 jasně šedá / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar NITRO ekokůže / tkanina, černá / červená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá, červená |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar PORTO 2 bílá
2 - 3 týdny
2 225 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar SPIN 2 světle šedá / bílá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Bílá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY šedá
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
kancelářské křeslo
Halmar TIMMY tyrkysová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, tyrkysová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Tyrkysová |
Kancelářské křeslo
Halmar AMBASADOR šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 137 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar RELAX kancelářské křeslo béžová
2 - 3 týdny
2 459 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar VESUVIO kancelářské křeslo černá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar ADMIRAL šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 064 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010zaba Žába
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar BINGO černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, fialová síťovina, KA-K2006 PUR
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Fialová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá látka, KA-Q8203 BK
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
