Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
| 1 |
|
Halmar DINGO šedá-černá |
ihned k expedici
|
1 158 Kč | |
| 2 |
|
Autronic potah růžová látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 PINK) |
skladem CEN
|
891 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Stůl pracovní, MDF, dekor staré dřevo, černý kov (GD-504 OLW) |
skladem CEN
|
590 Kč |
Celkem 271 produktů
Herní křeslo
Autronic Herní křeslo, červená a černá ekokůže, houpací mech., opěrák 135° (KA-L626 RED)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž (KA-S258 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Nastavitelná |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě modrá ekokůže, taštičkové pružiny, kovový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-Y344 BLUE)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 051 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Dětská židle, šedá síťovina, černý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C806 GREY)
skladem CEN
1 790 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar CHAVEZ černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 031 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
kancelářské křeslo
Halmar DESMOND 2 tmavě šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar GONZO 4 šedá velvet
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar PRESTON černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 688 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar TIMMY růžová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, růžová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar KUBUŚ hnědá
2 - 3 týdny
1 707 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Kancelářské křeslo
Autronic černá látka, šedý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C713 BK2)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 411 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar ADRIANO kancelářské křeslo otočné šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 160 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar STEVEN černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 790 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, bílý plast, šedý MESH a červená látka, plastový kříž, houpací mechanismus (KA-S425 RED)
skladem CEN
2 151 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar KITTY růžová
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Růžový |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancálářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá ekokůže, kříž kov chromový, houpací mechanismus, čalouněné područky (KA-D8104 GREY)
skladem CEN
1 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská skládací židle
Homestyling KO-LF1000010kock Kočka
skladem
329 Kč
| Barva primární: | Červená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Psací stůl
Halmar CINO dub artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, žlutá síťovina, KA-K2006 YEL
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-K1062 GREY
skladem CEN
1 090 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská kandcelářská židle
Autronic Dětská židle, výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-K1062 BLUE
skladem CEN
1 090 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
