Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
| 1 |
|
Autronic Kancelářské křeslo s podnožkou, potah šedá látka, PC mechanismus s aretací (KA-Y350 GREY) |
skladem CEN
|
4 131 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Kancelářská židle, látka MESH růžová / černá, plyn.píst (KA-B047 PINK) |
skladem CEN
|
1 521 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah šedá a černá látka, HM (KA-G408 GREY) |
skladem CEN
|
3 321 Kč |
Celkem 271 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá látka, kovový kříž (KA-F01 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 311 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G198 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská a herní židle, potah růžová, šedá a černá látka, houpací mechanismus (KA-L611 PINK)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva: | Růžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah černá ekokůže a síťovina MESH, houpací mechanismus (KA-L601 BK)
skladem CEN
1 791 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Psací stůl
Autronic Stůl psací s regálem, MDF, dekor dub, černý kov (GD-520 OAK)
skladem CEN
990 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Kancelářská židle
Autronic potah černá látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 BK)
skladem CEN
891 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar AURELIUS bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 505 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, černý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2080 GREY)
skladem CEN
2 490 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar KING 2 kancelářské křeslo, tkanina šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 277 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., černá + červená koženka, plast. kříž (KA-F03 RED)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 031 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářská židle
Autronic potah modrá látka MESH a síťovina MESH, výškově nastavitelná, kovový chromovaný kříž (KA-L103 BLUE)
skladem CEN
891 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, potah bordó látka a černá síťovina MESH, houpací mech. (KA-B1025 BOR)
skladem CEN
2 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Dětská židle, modrá síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy, podpěrka nohou (KA-C806 BLUE)
skladem CEN
1 790 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar DARWIN cappuccino
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 354 Kč
| Barva: | Cappuccino |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Hnědá |
Kancelářské křeslo
Halmar NITRO ekokůže / tkanina, černá / červená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá, červená |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
kancelářské křeslo
Halmar TIMMY tyrkysová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva: | Černá, tyrkysová |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Tyrkysová |
Kancelářské křeslo
Halmar ETHAN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 582 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Halmar BRAVO černá, OBAN EF019
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, fialová síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 PUR)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Fialová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic zelená látka v dekoru broušené kůže, černý kovový kříž (KA-V3120 GRN3)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva: | Zelená |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar SOCKET kancelářské křeslo bílá-černá
2 - 3 týdny
2 388 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
