Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
| 1 |
|
Halmar 140x100 cm, polypropylen, barva: mléčná |
2 - 3 týdny
|
508 Kč | |
| 2 |
|
Halmar BEGA dub artisan grafitová (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
2 428 Kč |
Celkem 271 produktů
Dětské kancelářské křeslo
Halmar IBIS PARIS vícebarevné
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářské křeslo
Halmar DORAL tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 605 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar DORAL tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 605 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic zelená látka v dekoru broušené kůže, černý kovový kříž (KA-V3120 GRN3)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva: | Zelená |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Halmar MATRIX 3 jasně šedá / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářská židle
Halmar MATRIX 3 jasně růžová / bílá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářský kontejner
Halmar NILS borovice
2 - 3 týdny
1 554 Kč
| Barva: | Borovice |
| Materiál: | Masiv |
| Výška (cm): | 65 cm |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, látka MESH zelená / černá, plyn.píst (KA-B047 GRN)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, látka MESH růžová / černá, plyn.píst (KA-B047 PINK)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, fialová síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 PUR)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Fialová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, zelená síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 GRN)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, růžová síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 PINK)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě šedá síťovina, šedý plast, kolečka na tvrdé podlahy (KA-K2008 GREY)
skladem CEN
1 521 Kč
| Materiál: | Síťovina |
Dětská kancelářská židle
Halmar GOL zelená
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Zelená |
Kancelářská židle
Autronic s podhlavníkem z ekokůže, potah černá látka MESH a šedá síťovina MESH (KA-E305 GREY)
skladem CEN
1 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, růžová síťovina, KA-K2006 PINK
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-K2006 GREY
skladem CEN
1 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, fialová síťovina, KA-K2006 PUR
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Fialová |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, žlutá síťovina, KA-K2006 YEL
skladem CEN
1 490 Kč
| Barva: | Žlutá |
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, cappucino plastová skořepina, plastový kříž (KA-J772 CAP)
skladem CEN
1 431 Kč
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, šedá plastová skořepina, plastový kříž (KA-J772 GREY)
skladem CEN
1 431 Kč
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
