Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
| 1 |
|
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá látka, kovový kříž (KA-F01 GREY) |
skladem CEN
|
4 311 Kč | |
| 2 |
|
Halmar AURELIUS bílá |
2 - 3 týdny
|
3 505 Kč | |
| 3 |
|
Halmar KING 2 kancelářské křeslo, tkanina šedá |
2 - 3 týdny
|
4 277 Kč |
Celkem 271 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar TORINO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 713 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar HELDER 2 kancelářské křeslo šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar HELDER kancelářské křeslo černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar TALON jasně béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 764 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar TALON šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 764 Kč
| Barva: | Šedý |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, nastavitelný podhlavník, potah černá síťovina mesh, mechanika permanent kontakt (KA-R215 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 781 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářský stůl
Autronic Kancelářský stůl 120x60cm, melamin, ořech, APC-3218 OAK
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Kancelářský stůl
Autronic Kancelářský stůl 120x60cm, melamin, dub sonoma, APC-3218 SON
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar COLIN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 875 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar JENSEN kancelářské křeslo, černá - šedá - červená
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Autronic houpací mechanismus, šedá látka, KA-K3104 GREY
Doprava zdarma
skladem CEN
2 961 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic houpací mechanismus, černá látka, KA-K3104 BK
Doprava zdarma
skladem CEN
2 961 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar BARTON černá-bílá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 987 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, tmavě šedá látka, kříž plastový stříbrný, houpací mechanismus (KA-G196 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G196 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic hnědá, látka, AK-491 DBR2 (AK-491 DBR2)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá látka, KA-Q8203 BK
Doprava zdarma
skladem CEN
2 990 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
