Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
| 1 |
|
Halmar 140x100 cm, polypropylen, barva: mléčná |
2 - 3 týdny
|
508 Kč | |
| 2 |
|
Halmar BEGA dub artisan grafitová (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
2 428 Kč |
Celkem 271 produktů
Kancelářské křeslo
Halmar ALVIN černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 790 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar STEVEN černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 790 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka / Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar HAMLET černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar RUBIO šedá/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 942 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., černá koženka, plast. kříž (KA-F03 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 990 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar ADMIRAL šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 064 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Psací stůl
Forte MT311-120 138,2/75,3/60cm (2*karton)
Poslední kus
skladem
4 100 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 138 cm |
Kancelářské křeslo
Halmar KING černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 125 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mech., šedá látka, plast. kříž (KA-G198 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá látka, kříž plast stříbrný, houpací mechanismus (KA-G198 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo s podnožkou, potah šedá látka, PC mechanismus s aretací (KA-Y350 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, potah šedá látka, permanent contact mechanismus s aretací (KA-Y362 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá + černá látka, plast. kříž (KA-F05 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 221 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar DRAKE černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 237 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar ROMANO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 257 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar KING 2 kancelářské křeslo, tkanina šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
4 277 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářská židle
Autronic Židle kancelářská, černá MESH, plastový kříž (KA-S258 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
| Bederní opěrka: | Nastavitelná |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, zelená ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8426 GRN)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, šedá ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8426 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle houpací mech., šedá látka, kovový kříž (KA-F01 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 311 Kč
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Pracovní stůl s nastaveitelnou výškou
Halmar B54 pracovní deska - černá, nohy - bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 338 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 120 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
