Kancelář
Nejprodávanější produkty v kategorii Kancelář
Celkem 271 produktů
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mech., šedá látka, plast. kříž (KA-G198 GREY2)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 131 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar ALVIN černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 790 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar COLIN šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 875 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar FLORES otočné, jasně hnědá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 211 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Hnědá |
Kancelářské křeslo
Halmar FOSTER černá - kůže
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 473 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Přírodní kůže / ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
kancelářské křeslo
Halmar FREEMAN s podnožkou černá / šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 627 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Síťovina / látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar NITRO 2 tkanina, šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 391 Kč
| Barva: | Černá, šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar STILO černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 241 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar TALON jasně béžová
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 764 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Béžová |
Kancelářské křeslo
Halmar VIRE bílá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Bílá |
Kancelářská židle
Halmar BRAVO šedá, OBAN EF031
2 - 3 týdny
2 367 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Halmar BLOOM růžová / černá
2 - 3 týdny
2 357 Kč
| Barva: | Růžový |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, šedá síťovina, bílý plast, kolečka na tvrdé podlahy, 2D područky (KA-K2031 GREY)
skladem CEN
2 241 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Kancelářské křeslo
Halmar HELDER kancelářské křeslo černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Halmar PAREDES černá)
2 - 3 týdny
2 449 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářské křeslo
Autronic Křeslo kancelářské, černá ekokůže, chromový kříž, houpací mechanismus, nosnost 150kg (KA-F1385 BK)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 490 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Kancelářské křeslo
Autronic Křeslo kancelářské, šedá ekokůže, chromový kříž, houpací mechanismus, nosnost 150kg (KA-F1385 GREY)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 490 Kč
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Psací stůl
Halmar BEGA dub artisan (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 428 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
| Šířka (cm): | 124 cm |
Dětské kancelářské křeslo
Halmar BINGO růžová
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, šedá síťovina, KA-K2006 GREY
skladem CEN
1 490 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 90 kg |
Kancelářská židle
Autronic Kancelářská židle, houpací mechanismus, černá síťovina, KA-S3015 BK
skladem CEN
1 190 Kč
| Materiál: | Síťovina |
| Nosnost (kg): | 128 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
