Jídelna
Celkem 971 produktů
Barová židle
G21 Orbita black, koženková
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Aletra koženková, prošívaná white
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Bílá |
| Barva kostry: | Chrom |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x74 cm, MDF kovová kostrukce - bílý matný lak, dřevěné nohy (DT-303 WT)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar LOPEZ kulatý, dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 286 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, černé kovové nohy (DCL-438 GREY2)
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K332 nohy - černá, sedák - tyrkysová
2 - 3 týdny
1 311 Kč
| Barva primární: | Tyrkysová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K409 šedá
2 - 3 týdny
2 042 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K437 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 růžová
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K532 bílá
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION dub medový / tap: MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 šedá
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K530 černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 087 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast/Ekokůže |
Moderní jídelní stůl
Halmar MONACO bílá / šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
11 013 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní židle
Halmar K224 cappuccino
2 - 3 týdny
1 483 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Barová židle
Halmar H44 barová židle ořech/krémová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva: | Krémová |
| Barva sedáku: | Krémová |
| Barva kostry: | Chrom |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCL-X7018 GRN2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá, sametová látka, DCH-425 BR4
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND 2, deska - bílá mramor, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
4 227 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar WILSON, pracovní deska - dub artisan černá, nohy - dub artisan černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 668 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-158 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar QUBIK stůl rozkládací 80-2008076 cm dub artisančerný (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80-200 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
