Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Signal CESAR 120-165x68 bílá mat/dub |
skladem
|
5 190 Kč | |
| 2 |
|
Halmar FABIANO rozkládací 135-175/85 cm dub wotan/černá |
2 - 3 týdny
|
5 161 Kč | |
| 3 |
|
Signal EGO bílá/dub |
skladem
|
1 241 Kč |
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelenomodrá látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 GRN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 bílá / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K486 béžová
2 - 3 týdny
1 707 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar VENOM 135-185/85 cm (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 262 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 135.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 šedá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 skořicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kredenc
G+K Meble II-P WZ-0169 (1031690411) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
25 217 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SANDOR bílá lakovaná (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 035 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 židle námořnická
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle šedá (1p=4szt)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 GRN2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino plast, čtyřnohá kovová podnož (CT-X7034 CAP)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, žlutá látka, nohy černý kov (CT-S8010 YEL2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H95 černá
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 140x80x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4214 GREY)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Šířka (cm): | 140.00 |
| Materiál desky: | Masiv |
Moderní jídelní židle
Halmar FIERRO černá popelavá hnědá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, látka, DCL-F4062 YEL2
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar PERONI ořech - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
13 716 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 250.00 |
Sestava moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar FAUST 3 sestava stůl + 4 křesla dub přírodní černý
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | Dub |
| Barva sedáku: | Dub |
Moderní jídelní židle
Halmar K567 židle béžová
2 - 3 týdny
1 382 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar QUBIK stůl rozkládací 80-2008076 cm dub artisančerný (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80-200 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
