Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Židle jídelní, bílá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 WT) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 2 |
|
Halmar CASEMIRO deska - bílá mramor, noha - zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 938 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2) |
skladem CEN
|
2 241 Kč |
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelenomodrá látka, kovová pohupová podnož, černý kov (DCL-414 GRN2)
skladem CEN
1 251 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ bílá / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 bílá / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION 2 černá / tap: MONOLITH 09 (světle hnědá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 šedá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 skořicová
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar SEWERYN 160/300 cm barva tmavý ořech (160-300x90x76 cm) (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 362 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech pacific |
| Šířka (cm): | 160-300 |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 židle námořnická
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K538 židle šedá (1p=4szt)
2 - 3 týdny
935 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 80x80x74 cm, MDF - bílý matný lak, kovová kostrukce, dřevěné nohy (DT-316 WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, cappucino plast, čtyřnohá kovová podnož (CT-X7034 CAP)
skladem CEN
490 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, žlutá látka, nohy černý kov (CT-S8010 YEL2)
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H95 černá
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar FIERRO černá popelavá hnědá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, hnědá, látka, DCL-V2017 BR2
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K572 popelavá
2 - 3 týdny
3 200 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, látka, DCL-F4062 YEL2
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar MASSIVE 3 160-250x90x77 cm dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
20 483 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-250 |
Sestava moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar FAUST 3 sestava stůl + 4 křesla dub přírodní černý
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | Dub |
| Barva sedáku: | Dub |
Moderní jídelní židle
Halmar K567 židle béžová
2 - 3 týdny
1 382 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar QUBIK stůl rozkládací 80-2008076 cm dub artisančerný (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 045 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80-200 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
