Jídelna
Celkem 990 produktů
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ tmavý ořech / tap: Lars 07
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DARIUSZ dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 tmavý ořech / tap: Lars 07
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar PAWEŁ dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 524 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, černá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 BK2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, béžová látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 CAP2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (HC-T1130 GREY2)
skladem CEN
1 521 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K473 šedá
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K473 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 514 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K401 černá / šedá
2 - 3 týdny
1 504 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Kov |
Moderní jídelní židle
Halmar K401 přírodní / černá
2 - 3 týdny
1 504 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Kov |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet černá/chrom/skořice Bluvel 4215
Poslední kus
ihned k expedici
1 500 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K285 jasně šedá
2 - 3 týdny
1 494 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K224 cappuccino
2 - 3 týdny
1 483 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Barová židle
Halmar H97 černá / přírodní
2 - 3 týdny
1 473 Kč
| Barva: | Přírodní dekor |
| Barva sedáku: | Přírodní |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K584 béžová kašmír
2 - 3 týdny
1 453 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K314 nohy - černá, čalounění - námořnická
2 - 3 týdny
1 443 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K510 hořčicová
Poslední kus
ihned k expedici
1 443 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
