Jídelna
Celkem 990 produktů
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, modrá síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 BLUE)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, růžová síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 PINK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H86 bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Buk |
Moderní jídelní židle
Halmar K247 bílá-dub medový
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar FIERRO černá popelavá hnědá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
G21 Aletra grey, koženková, prošívaná, šedá
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Malea black, koženková, prošívaná
Doprava zdarma
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Chrom |
Barová židle
G21 Aletra koženková, prošívaná white
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Bílá |
| Barva kostry: | Chrom |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 80x80x74 cm, MDF - bílý matný lak, kovová kostrukce, dřevěné nohy (DT-316 WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 140x80, MDF, bílá matná deska, kovové nohy v barvě dubu. (HT-W1214 WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2139 LAN2)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá vodoodpudivá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCH-J2139 GREY2)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic 80x80 cm, keramická deska šedý mramor, černé kovové nohy (HT-398M GREY)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 80x80 cm, keramická deska bílý mramor, černé kovové nohy (HT-398M WT)
skladem CEN
1 590 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Barová židle
Halmar H15 černá
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K360 hořčicová
2 - 3 týdny
1 575 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 černá
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K365 grafitová
2 - 3 týdny
1 544 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BARKLEY bílá
2 - 3 týdny
1 534 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Moderní jídelní židle
Halmar K589 popelavá
2 - 3 týdny
1 534 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
