Jídelna
Celkem 993 produktů
Barová židle
Halmar H69 černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K147 šedá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Chrom |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K147 židle černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K426 židle černá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar HUBERT8 bílá / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BAROCK dřevěná židle bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 636 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle jasně šedá
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K497 židle krémová
2 - 3 týdny
1 615 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 110x70 cm, MDF bílá / šedý lak (GDT-202 WT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl kulatý 70x70x75 cm, deska MDF bílý matný lak, nohy masiv buk (DT-320 WT)
skladem CEN
1 611 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 70.00 |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, šedá síťovina, černý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 GREY)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, modrá síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 BLUE)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dětská jídelní židle
Autronic Dětská židle, růžová síťovina, bílý plastový kříž, kolečka na tvrdé podlahy (KA-C801 PINK)
skladem CEN
1 611 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic 110x70x75cm, mdf, old wood, GDT-202 OLW2
skladem CEN
1 611 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 110x70x75cm, mdf, travertin, GDT-202 TRV
skladem CEN
1 611 Kč
| Barva desky: | Travertin |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Barová židle
Halmar H86 bílá / šedá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva: | Bílá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Buk |
Moderní jídelní židle
Halmar K247 bílá-dub medový
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar FIERRO černá popelavá hnědá
2 - 3 týdny
1 595 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište