Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelený samet, černá pohupová podnož (DCL-D1275 GRN4)
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá, manšestrová látka, DCH-V4009 CRM6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah žlutá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 YEL4)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 BK4)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah šedá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 GREY4)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah cappuccino sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 CAP4)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, světle šedá látka, černý kov (DCH-P3146 SIL2)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, tmavě šedá látka, černý kov (DCH-P3146 GREY2)
skladem CEN
1 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K385 jasně růžová / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H117 barová židle šedá
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H117 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 768 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Signal GRAPE černá podnož/béžová Bluvel 40
skladem
1 761 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 béžová
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 černá
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Červená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 šedá
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K460 růžová
2 - 3 týdny
1 758 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K392 šedá / hnědá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K534 béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle béžová
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K552 židle šedá
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K587 KR židle popelavá
2 - 3 týdny
1 737 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
