Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K386 růžová
2 - 3 týdny
1 839 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K214 židle tmavě krémová / dub medový (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 829 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K587 KR židle béžová
2 - 3 týdny
1 829 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H120 nohy - zlatá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Šedá |
Barová židle
Halmar H120 nohy - zlatá, sedák - tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Zelená |
Barová židle
Halmar H120 nohy - zlatá, sedák - černá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 hořčicová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 černá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 černá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 šedá
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 židle skořicová
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K519 židle námořnická
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic žlutá, manšestrová látka, DCH-V4009 YEL6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic modrá, manšestrová látka, DCH-V4009 BLUE6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá, manšestrová látka, DCH-V4009 GREY6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic růžová, manšestrová látka, DCH-V4009 PINK6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená, manšestrová látka, DCH-V4009 GRN6
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
