Jídelna
Celkem 993 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K429 námořnická
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K481 šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K535 šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H121 barová židle nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H122 barová židle nohy - černá, sedák - béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Béžová |
| Barva sedáku: | Béžová |
| Barva kostry: | Černá |
Barová židle
Halmar H122 barová židle nohy - černá, sedák - šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K481 židle béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K531 hořčicová
2 - 3 týdny
2 012 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K531 šedá
2 - 3 týdny
2 012 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 130x70x76 cm, deska slinutý kámen v imitaci matného mramoru, černé kovové nohy (HT-403M GREY)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 130 cm |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x74 cm, MDF, bílý matný lak, masiv buk (DT-312 WT)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Židle jídelní s područkami, oranžová voděodpudivá látka, dubové nohy, otočná 360° (DCH-C2148 ORA2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 GRN2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 GREY2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, černý kov, otočný mechanismus 90°90° (LP) - funkce reset (DCH-W1117 CRM2)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 140x80, MDF, bílá matná deska, kovové nohy v barvě dubu. (HT-W1214 WT)
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 140.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 BR2) hnědá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic (HC-532 SIL2) šedá látka, otočný mechanismus 90°90° (LP), černý kov
skladem CEN
1 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H93 nohy - ořech, čalounění - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva: | šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Barová židle
Halmar H93 nohy - ořech, čalounění -tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní židle
Halmar K287 židle šedá
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište