Jídelna
Celkem 993 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K499 černá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K562 ořechová / jasně béžová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 olivová
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K590 popelavá
2 - 3 týdny
2 093 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K559 šedá
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H114 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní židle
Halmar K559 židle béžová
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah žlutá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (DCH-425 YEL4)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 110 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 80x80x74 cm, MDF kovová kostrukce - bílý matný lak, dřevěné nohy (DT-303 WT)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, světle šedá látka, černý kov (DCL-P3107 SIL2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, zelená látka, černý kov (DCL-P3107 GRN2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, krémová látka, černý kov (DCL-P3107 CRM2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, madlo na opěráku, tmavě šedá látka, černý kov (DCL-P3107 GREY2)
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Autronic Jídelní set 1+2, rozměr stolu 110x60x75, rozměr lavice 98x30x47, MDF, barva staré dřevo (AUT-G1175 OLW)
skladem CEN
2 061 Kč
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE bílá / tap: INARI 23
2 - 3 týdny
2 052 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K409 šedá
2 - 3 týdny
2 042 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K381 šedá / zlatá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K535 tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K535 béžová
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H121 barová židle nohy - černá, sedák - šedá
2 - 3 týdny
2 032 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište