Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní stůl 120x75 cm, barva třešeň (BT-6957 TR3) |
skladem CEN
|
2 781 Kč | |
| 2 |
|
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 462 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LANCE stůl + 2 židle, bílá |
2 - 3 týdny
|
2 093 Kč |
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K338 hnědá
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION 2 černá / tap: MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION 2 černá / tap: MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION dub medový / tap: MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION dub medový / tap: MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CLARION dub medový / tap: RIVIERA 91
ihned k expedici
2 306 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 09 (světle hnědá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 2 černá / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 85 (jasně šedá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 09 (světle hnědá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 77 (námořnická)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar DENVER, deska - bílá mramor, noha - bílá (3 Karton)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 80x75 cm, MDF staré dřevo, černé kovové nohy (HT-F4108 OLW)
skladem CEN
2 290 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Barová židle
Halmar H46 bílá-černá
2 - 3 týdny
2 245 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | stříbrná |
Moderní jídelní židle
Halmar K563 ořechová / šedá / černá
2 - 3 týdny
2 245 Kč
| Barva primární: | Ořech tmavý |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černý kov, otočný vratný mechanismus 90°/90° (L/P) - funkce reset (DCH-T1122 GREY2)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2)
Poslední kus
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1250 GREY3)
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K508 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 225 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K508 židle šedá
2 - 3 týdny
2 225 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
