Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic jídelní židle, látka hnědá, bílé prošití / chrom (HC-486 BR3) |
skladem CEN
|
1 431 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K332 nohy - černá, sedák - růžová |
2 - 3 týdny
|
1 311 Kč | |
| 3 |
|
Halmar K500 béžová / černá |
2 - 3 týdny
|
2 113 Kč |
Celkem 990 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x75 cm, barva třešeň (BT-6957 TR3)
skladem CEN
2 781 Kč
| Barva desky: | Třešeň |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl
Autronic jídelní stůl 90x90cm, lamino, šedý dub, HT-R5190 GREY
skladem CEN
2 781 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90 cm |
Moderní jídelní stůl
Halmar MODEX 2 120 barva deska - dub wotan, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 764 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Signal HUGO BREGO černá podnož/béžová typ. 31
skladem
2 761 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 šedá velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 růžová velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 béžová
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 šedá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar FAUST sestava stůl + 4 křesla dub sonoma
2 - 3 týdny
2 743 Kč
Moderní jídelní židle
Halmar K579 popelavá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Sestava moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar FAUST 3 sestava stůl + 4 křesla dub přírodní černý
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva: | Dub |
| Barva desky: | Dub |
| Barva sedáku: | Dub |
Moderní jídelní židle
Halmar K579 židle Hnědá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H124 černá / ořechová
2 - 3 týdny
2 723 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K591 židle Hnědá
2 - 3 týdny
2 692 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, noha černý kov, otočný mechanismus 360° (DCH-T1156 CRM2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, béžová, manšestrová látka, HC-X1128 LAN2 (HC-X1128 LAN2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá, manšestrová látka, HC-X1128 GREY2 (HC-X1128 GREY2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar LARSON deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 662 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
