Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Halmar HUBERT8 dub sonoma / tap: Inari 23 |
2 - 3 týdny
|
1 524 Kč | |
| 3 |
|
Halmar LOCARNO stůl, deska - ořechová, noha - černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 462 Kč |
Celkem 1003 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K194 černá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 hořčicová velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 šedá velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 růžová velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 béžová
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K482 šedá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K579 popelavá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K436 černázlatá
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H124 černá / ořechová
2 - 3 týdny
2 723 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K591 židle Hnědá
2 - 3 týdny
2 692 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90x76 cm, deska slinutý kámen v imitaci matného mramoru, černé kovové nohy (HT-406M GREY)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka, noha černý kov, otočný mechanismus 360° (DCH-T1156 CRM2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, béžová, manšestrová látka, HC-X1128 LAN2 (HC-X1128 LAN2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá, manšestrová látka, HC-X1128 GREY2 (HC-X1128 GREY2)
skladem CEN
2 691 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Kulatý jídelní stůl 100x100cm, lamino, šedý dub, HT-R5010 GREY
skladem CEN
2 690 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Kulatý jídelní stůl 100x100cm, lamino, dub, HT-R5010 OAK
skladem CEN
2 690 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar LARSON deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 662 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar AZUL černá / tap. šedá
2 - 3 týdny
2 642 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište