Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, deska s dekorem dub, černá kovová podstava (AT-3018 OAK) |
skladem CEN
|
3 990 Kč | |
| 2 |
|
Halmar K247 bílá-dub medový |
2 - 3 týdny
|
1 595 Kč | |
| 3 |
|
Halmar CITRONE dub sonoma / tap: INARI 23 |
2 - 3 týdny
|
1 920 Kč |
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kov, černý lak (HT-F4413 GREY)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1328 GRN2)
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H100 ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 977 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Hnědá |
Moderní jídelní stůl
Signal Mosso III 80x80 dub
Poslední kus
skladem
2 961 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, zelená látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GRN2)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, krémová látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 CRM2)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - chrom (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 936 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar K502 přírodní
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Přírodní ratan |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERTO deska - přírodní, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva desky: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Barová židle
Halmar H123 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Barová židle
Halmar H123 černá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá, dřevo |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní stůl
Signal AMADEO, keramický travertin/kašmír, rám : kov , průměr 90cm
skladem
2 890 Kč
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 120x75 cm, MDF staré dřevo, černé kovové nohy (HT-F4120 OLW)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 120x75 cm, MDF divoký dub, černé kovové nohy (HT-F4120 OAK)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x80cm, lamino, dub, HT-R5216 OAK
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x80cm, lamino, šedý dub, HT-R5216 GREY
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K494 židle šedá / černá
2 - 3 týdny
2 885 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 GREY2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 LAN2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 tmavě béžová
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 šedá
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
