Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Halmar K491 plastik černá |
2 - 3 týdny
|
1 209 Kč | |
| 2 |
|
Halmar BACARDI rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
10 130 Kč | |
| 3 |
|
Halmar STING deska - přírodní, noha - bílá (3 karton) |
2 - 3 týdny
|
2 245 Kč |
Celkem 1003 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 LAN2)
skladem CEN
3 141 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 GREY2)
skladem CEN
3 141 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar GINO rozkládací deska - bílá, nohy - bílá
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100-135 |
Moderní jídelní stůl
Halmar GINO rozkládací deska - dub wotan, nohy - černá
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100-135 |
Moderní jídelní stůl
Halmar GINO rozkládací deska - dub, nohy - dub
2 - 3 týdny
3 139 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 100-135 |
Moderní jídelní židle
Halmar K540 židle skořicová
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K540 židle šedá
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K554 židle hnědá / béžová
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K554 židle šedá / j.šedá
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K540 židle béžová
2 - 3 týdny
3 129 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K570 béžová
2 - 3 týdny
3 099 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K570 skořicová
2 - 3 týdny
3 099 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K570 popelavá
2 - 3 týdny
3 099 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H118 šedá
2 - 3 týdny
3 078 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K522 židle šedá
2 - 3 týdny
2 775 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Barová židle
Halmar H118 béžová
2 - 3 týdny
3 078 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Barva sedáku: | Bílá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, otočný mechanismus 360°, taštičkové pružiny v sedáku, tmavě zelená látka, noha masiv dub (HC-D7188 GRN4)
skladem CEN
3 051 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K527 šedá / j. šedá
2 - 3 týdny
3 038 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K527 židle hnědá / béžová
2 - 3 týdny
3 038 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 olivová
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 židle hořčicová
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište