Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní stůl
Halmar HORIZON šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 813 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120-180 |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní 160x90x75 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem (DS-F160 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
14 841 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Jídelní stůl z masivu
Gregory Topaz 4 dub masiv 140x90x22 olej+vosk
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar ELEFANTE kulatý dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 057 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Lavice
Autronic Lavice rohová, šedá látka v dekoru broušené kůže, černý kov (DCL-D1950 GREY3)
Doprava zdarma
skladem CEN
15 291 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 360 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 200x100x75, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 10x10 cm (DS-H200 DUB)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem CEN
15 291 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar VERTIGO rozkládací, deska - černá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 636 Kč
| Barva desky: | Černá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 130 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar MUSCA deska - šedá mramor, noha - jasně šedá / zlatá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 789 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 120-160 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VERTIGO, pracovní deska - bílá mramor, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
15 951 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 130-180 |
Jídelní stůl z masivu
Gregory Topaz 6 dub masiv 160x90x22 olej+vosk
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar VALENTINO stůl rozkládací jasně šedá/zlatá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 012 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-220 |
Dřevěný jídelní stůl
Autornic Stůl jídelní 180x90 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-F180 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
16 101 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Moderní jídelní stůl
Halmar TIZIANO rozkládací, deska - jasně šedá / tmavě šedá, nohy - tmavě šedá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 368 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar VINSTON rozkládací, deska - tmavě šedá / černá, nohy - černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 581 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180-220 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar PEREZ (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 591 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Moderní |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar XAVIER (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 591 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-250 |
Kredenc
G+K Meble IV WZ-0169 (1031690601) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
16 876 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 141 cm |
Jídelní stůl z masivu
Gregory Topaz 8 dub masiv 180x90x22 olej+vosk
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 990 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar ROBINSON, béžová mramor / cappuccino / černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 658 Kč
| Barva desky: | Béžová |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Moderní jídelní stůl
Halmar BILOTTI rozkládací antracitová mat / ořech (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 739 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar EDMONDO rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
17 821 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Moderní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
