Jídelna
Celkem 995 produktů
Moderní jídelní stůl
Halmar DOMENICO deska - ořech, nohy - ořech / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 526 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, hladká látka, DCH-D1330 BK2 (DCH-D1330 BK2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová manšestrová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1332 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar MALAGA béžová / tap: MAVEL 38 / STELAR 16
2 - 3 týdny
3 607 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar MALAGA skořicová / tap: MAVEL 44 / STELAR 54
2 - 3 týdny
3 607 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar NICOLAS kulatý dub přírodní
2 - 3 týdny
3 637 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Dřevěná jídelní židle
Halmar VERDI bílá-šedá
2 - 3 týdny
3 658 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND 3 deska - bílá mramor, nohy - stříbrná (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 668 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar WILSON, pracovní deska - dub artisan černá, nohy - dub artisan černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 668 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál desky: | Lamino |
Moderní jídelní stůl
Halmar GLOSTER stůl bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 759 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 106 |
Moderní jídelní stůl
Halmar AMBROSIO kulatý, deska - sklo, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Mramor |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar MILTON sestava + 4 židle, přírodní / černá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
Moderní jídelní stůl
Halmar RONDO, deska - bezbarvá, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle béžová
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K581 židle popelavá
2 - 3 týdny
3 840 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar TOLIO travertin, kašmír (3 Karton)
2 - 3 týdny
3 861 Kč
| Barva desky: | Kašmír |
| Šířka (cm): | 90.00 |
| Materiál desky: | Kámen |
Moderní jídelní židle
Halmar K454 tmavě zelená
2 - 3 týdny
3 891 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K454 šedá
2 - 3 týdny
3 891 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva tmavý ořech (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište