Jídelna
Celkem 990 produktů
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 2 dub medový / tap. Solo 252
2 - 3 týdny
3 231 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kov, černý lak (HT-F4416 GREY)
skladem CEN
3 290 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar OLMO kulatý, ořech / černá (3 Karton)
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K564 popelavá
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K564 židle béžová
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar COBALT barva dub wotan/černá
2 - 3 týdny
3 312 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 120+30x80x74 cm, deska MDF, dýha, nohy masiv, oŕech (BT-6778 WAL)
Poslední kus
skladem CEN
3 321 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 120-150 |
Moderní jídelní židle
Halmar K585 tmavě béžová dub přírodní
2 - 3 týdny
3 322 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO 3 černá / tap. velvet pikowany Karo 4 - MONOLITH 37 (tmavě zelená)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar BASSO dub přírodní potah: CREMONA 14 (béžová)
2 - 3 týdny
3 414 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar DOMENICO deska - ořech, nohy - ořech / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 526 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, hladká látka, DCH-D1330 BK2 (DCH-D1330 BK2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1320 GREY2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic krémová manšestrová látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1332 CRM2)
skladem CEN
3 591 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar MALAGA skořicová / tap: MAVEL 44 / STELAR 54
2 - 3 týdny
3 607 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar NICOLAS kulatý dub přírodní
2 - 3 týdny
3 637 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
