Jídelna
Celkem 990 produktů
Barová židle
Halmar H100 ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 977 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Hnědá |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kov, černý lak (HT-F4413 GREY)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor divoký dub, kov, černý lak (HT-F4413 OAK)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 130x80x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kov, černý lak (HT-F4413 OLW)
skladem CEN
2 990 Kč
| Šířka (cm): | 130 cm |
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1328 SIL2)
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1328 GRN2)
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic šedá látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1328 GREY2)
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal Borgo Raven, barva šedá 07
skladem
2 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 šedá
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO bílá / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub medový / tap. Inari 22 (jasně beż)
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub medový / tap. Inari 95 (tmavě grafit)
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva kostry: | Dub |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub sonoma / tap. Inari 23
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub sonoma / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 béžová
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K495 židle hořčicová
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K527 šedá / j. šedá
2 - 3 týdny
3 038 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K527 židle hnědá / béžová
2 - 3 týdny
3 038 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, otočný mechanismus 360°, taštičkové pružiny v sedáku, tmavě zelená látka, noha masiv dub (HC-D7188 GRN4)
skladem CEN
3 051 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
