Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K498 šedá
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K498 židle cappuccino
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Cappuccino |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 skořicová
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Skořicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 popelavá
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K571 tmavě béžová
2 - 3 týdny
2 865 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 GREY2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 LAN2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K494 židle šedá / černá
2 - 3 týdny
2 885 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Signal AMADEO, keramický travertin/kašmír, rám : kov , průměr 90cm
skladem
2 890 Kč
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 120x75 cm, MDF staré dřevo, černé kovové nohy (HT-F4120 OLW)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní kulatý, 120x75 cm, MDF divoký dub, černé kovové nohy (HT-F4120 OAK)
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x80cm, lamino, dub, HT-R5216 OAK
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x80cm, lamino, šedý dub, HT-R5216 GREY
skladem CEN
2 890 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar K502 přírodní
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Přírodní ratan |
Moderní jídelní stůl
Halmar BERTO deska - přírodní, noha - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva desky: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Barová židle
Halmar H123 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Barová židle
Halmar H123 černá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá, dřevo |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Ořech |
Moderní jídelní stůl
Halmar RAYMOND deska - transparentní, nohy - chrom (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 936 Kč
| Barva desky: | Průhledná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 100.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, zelená látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GRN2)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, krémová látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 CRM2)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Signal Mosso III 80x80 dub
Poslední kus
skladem
2 961 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
