Jídelna
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní stůl
Halmar MODEX 2 120 barva deska - dub wotan, nohy - černá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 764 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Dřevěný jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x75 cm, barva třešeň (BT-6957 TR3)
skladem CEN
2 781 Kč
| Barva desky: | Třešeň |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl
Autronic jídelní stůl 90x90cm, lamino, šedý dub, HT-R5190 GREY
skladem CEN
2 781 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90 cm |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah stříbrná látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 SIL2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah antracitově šedá látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 GREY2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah krémově béžová látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 CRM2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Dřevěná jídelní židle
Autronic Dřevěná jídelní židle, potah čokoládově hnědá látka, masiv dub, přírodní odstín (C-2100 BR2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Dekor: | Dub |
| Nosnost (kg): | 140 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 LAN2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, 180° otočný mechanismus, lanýžová voděodolná látka, černý kov (DCH-P3174 GREY2)
skladem CEN
2 790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K586 ořech černá
2 - 3 týdny
2 794 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K574 tmavě béžová
2 - 3 týdny
2 804 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K574 popelavá
2 - 3 týdny
2 804 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K544 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 824 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dřevěná jídelní židle
Halmar K396 ořechová / černá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva dub sonoma / bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K551 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva dub (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva dub sonoma (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K396 dřevěná židle dub / šedá
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva primární: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
