Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, potah černá matná sametová látka, kovové nohy, černý matný lak (PIKA BK4) |
skladem CEN
|
990 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Židle jídelní, šedá látka, černé kovové nohy (CT-285 GREY2) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 3 |
|
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2) |
skladem CEN
|
2 241 Kč |
Celkem 793 produktů
Moderní jídelní židle
Halmar K455 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 890 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub sonoma / tap: Inari 23
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | 3D dub sonoma |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar GERARD2 dub medový / tap: Inari 91
2 - 3 týdny
1 900 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE tmavý ořech / tap: JAZZ 2
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Ořech |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE dub medový / tap: INARI 91
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar CITRONE dub sonoma / tap: INARI 23
2 - 3 týdny
1 920 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K429 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K429 šedá
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K557 jasně béžová
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný lak (DCH-421 GREY4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, starorůžová sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný l (DCH-421 PINK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah cappuc sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 CAP4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 BK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, korálově modrá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matn (DCH-421 BLUE4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K516 hořčicová
2 - 3 týdny
1 971 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, kovové nohy, broušená nerez. (DCL-W1174 GRN2)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá látka, kovové nohy, broušená nerez. (DCL-W1174 GREY2)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, žlutá, sametová látka (DCH-421 YEL4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H93 nohy - ořech, čalounění - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva: | šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Barová židle
Halmar H93 nohy - ořech, čalounění -tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Ořech |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište