Jídelna
Nejprodávanější produkty v kategorii Jídelna
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, masiv buk, barva bílá, látkový hnědý potah (BC-2602 WT) |
skladem CEN
|
1 071 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Stůl jídelní 160x90x76 cm, deska slinutý kámen v imitaci matného mramoru, černé kovové nohy (HT-406M GREY) |
skladem CEN
|
1 890 Kč | |
| 3 |
|
Halmar VEGAS, deska - bílá, noha - bílá / zlatá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
8 514 Kč |
Celkem 990 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, kov černý mat (DCL-974 BR2)
skladem CEN
981 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěná jídelní židle
Halmar DIEGO 3 dub medový / tap. velvet prošívané pruhy - MONOLITH 85 (jasně šedá)
2 - 3 týdny
2 306 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar BARKLEY bílá
2 - 3 týdny
1 534 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Moderní jídelní stůl
Halmar SANDOR 2 šedá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
14 356 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Dřevěná jídelní židle
Halmar TOLEDO dub sonoma / tap. Inari 91
2 - 3 týdny
3 018 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | látka |
Kredenc
G+K Meble I-P WZ-0315 dub (1033152111) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
24 033 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 135.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K430 židle tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 819 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 židle nohy - černá, sedák - námořnická
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K522 židle šedá
2 - 3 týdny
2 775 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, růžová látka, černé kovové nohy (CT-W1077 PINK2)
skladem CEN
790 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K536 židle šedá
2 - 3 týdny
2 195 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka a tmavě šedá látka v dekoru vintage kůže, černý kov, otočná P90°+ L90° s vratným mechanismem (DCH-Y1143 GRN2)
skladem CEN
2 331 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Halmar K545 béžová / ořechová
2 - 3 týdny
2 621 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní a konferenční, zelená látka, černé kovové nohy, otočný mechanismus (HC-536 GRN2)
skladem CEN
2 961 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Dřevěný jídelní stůl
Autornic Stůl jídelní 120x80 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-F120 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
10 791 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Dřevěný jídelní stůl
Autornic Stůl jídelní 180x90 cm, masiv dub, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-F180 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
16 101 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Landhaus |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, taštičkové pružiny v sedáku, 180° otočný mechanismus, šedá voděodolná látka, černý kov (DCH-P3170 GREY2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar SILVESTRO pracovní deska - tmavý popel, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 420 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180-220 |
Moderní jídelní židle
Autronic černá látka, kovové nohy, 3D dekor dub (CT-394 BK2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic černá, látka, DCL-F4062 BK2
skladem CEN
1 341 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic 180x90cm, mdf, divoký dub, HT-F4318 OAK
Doprava zdarma
skladem CEN
5 841 Kč
| Rozklad: | Ne |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
