Jídelna
Celkem 1003 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, starorůžová sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný l (DCH-421 PINK4)
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle krémová látka, područky, otočný mechanismus 180°, černý kov (HC-522 CRM2)
skladem CEN
2 421 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, šedá plastová skořepina, sedák ekokůže, nohy masiv přírodní buk (CT-771 GREY)
skladem CEN
770 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Halmar JOSEPH rozkládací bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 047 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 150 - 190 |
Moderní jídelní židle
Halmar K390 krémová / tmavě šedá / zlatá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 930 Kč
| Barva primární: | Krémová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K417 šedá velvet
2 - 3 týdny
1 046 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K450 námořnická
2 - 3 týdny
1 290 Kč
| Barva primární: | Medová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K493 hořčicová
2 - 3 týdny
1 260 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K531 hořčicová
2 - 3 týdny
2 012 Kč
| Barva primární: | Hořčicová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar WILLIAM bílá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 690 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Moderní |
Moderní jídelní stůl
Halmar MAURYCY barva tmavý ořech (2 Karton)
2 - 3 týdny
3 952 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 118-158 |
Moderní jídelní židle
Halmar K410 růžová velvet
2 - 3 týdny
2 743 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Halmar NORD bílá-černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 845 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Lesk |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Moderní jídelní stůl
Halmar KSAWERY barva bílá (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 855 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar SMART dub přírodní/černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
26 609 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 170-250 |
Moderní jídelní židle
Halmar K506 vícebarevná
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Vícebarevná |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 židle béžová
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar DERRICK rozkládací dub přírodní / černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 475 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 160-200 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 120x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm (DS-H120 DUB)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 631 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120.00 |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM GAIA imitace kůže černá
Doprava zdarma
skladem
9 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Set moderní jídelní stůl se židlemi
Halmar FAUST sestava stůl + 4 křesla dub sonoma
2 - 3 týdny
2 743 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište