Jídelna
Celkem 989 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, starorůžová sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný l (DCH-421 PINK4)
Poslední kus
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Signal FOX barva šedá, konstrukce dub, typ. 49
Poslední kus
skladem
1 090 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet béžová Bluvel 28
Poslední kus
skladem
1 250 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kredenc
G+K Meble IV WZ-0159 dub (1031595601) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
20 169 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Dřevěná jídelní židle
G+K Meble WZ-0133 borovice bílá (1031331302) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 616 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Borovice |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Moderní jídelní stůl
Signal Mosso III 80x80 dub
Poslední kus
skladem
2 961 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl
Signal AMADEO II ořech / černá mat 90cm
Poslední kus
skladem
2 311 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stohovatelná, cappucino plast (CT-X7029 CAP)
Poslední kus
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 120+30x80x74 cm, deska MDF, dýha, nohy masiv, oŕech (BT-6778 WAL)
Poslední kus
skladem CEN
3 321 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 120-150 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová ekokůže, pohupová podnož broušený nerez (DCL-D1277 CRM)
Poslední kus
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 130 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 200x100x75, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 10x10 cm (DS-H200 DUB)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem CEN
15 291 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá CT-972 GREY2 (CT-972 GREY2)
Poslední kus
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Pontypool TBLT7127-Q246 šedá 150-200/78/90cm ( 2*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 150-200 |
Dřevěná jídelní židle
Ton La Zitta, buk, barva C570, kluzák teflon
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 080 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Buk |
| Materiál sedáku: | Masiv |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Creativ 180x90+80cm dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
60 640 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Dřevěná jídelní židle
Ton 315314/47 314, buk, barva C610, síťka Polo 6 beige + umělá síťovina černá, kluzák teflon
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 440 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Buk |
| Nosnost (kg): | 110 |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Dita 160x90+2x50cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
58 647 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Ikona 160x90+60cm Ořech , lak
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
85 200 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Kambio 180x90cm Dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 900 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM VALE imitace kůže černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM BOTO imitace kůže cashmere/cashmere nohy
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 500 Kč
| Barva primární: | Kašmír |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
