Jídelna
Celkem 989 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, žlutá látka, nohy černý kov (HC-465 YEL2)
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Barová židle
Halmar H93 nohy - ořech, čalounění -tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 981 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Ořech |
Dřevěná jídelní židle
Halmar KERRY BIS wenge/tmavě hnědá
2 - 3 týdny
1 321 Kč
| Barva primární: | Wenge |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Dřevěná jídelní židle
Halmar VERDI bílá-šedá
2 - 3 týdny
3 658 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 olivová
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K561 šedá
2 - 3 týdny
1 229 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K214 židle tmavě krémová / dub medový (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 829 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
Halmar K292 židle šedá
2 - 3 týdny
681 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K548 židle olivová
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Olivová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Barová židle
Halmar H123 černá / ořechová
2 - 3 týdny
2 906 Kč
| Barva: | Černá, dřevo |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Ořech |
Barová židle
Halmar H96 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 422 Kč
| Barva: | Zelená |
| Barva sedáku: | Zelená |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stříbrná látka, nohy černý kov (CT-S8010 SIL2)
skladem CEN
690 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 160x90x75 cm, MDF deska, dekor šedý dub, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4216 GREY)
skladem CEN
4 290 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 160.00 |
Moderní jídelní stůl
Autronic Stůl jídelní, 140x80x75 cm, MDF deska, dekor staré dřevo, kovová nohy ve tvaru U, černý matný lak (HT-F4214 OLW)
skladem CEN
3 990 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 140.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, krémová látka cowboy, nohy černý kov (CT-281 CRM3)
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Halmar BARRIL 130-170x80x72 cm dub artisan černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 212 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 130-170 |
Moderní jídelní stůl
Autronic 110x70x75cm, mdf, old wood, GDT-202 OLW2
skladem CEN
1 390 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dřevo |
| Šířka (cm): | 110.00 |
Moderní jídelní židle
Halmar K574 tmavě béžová
2 - 3 týdny
2 804 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic 210x100cm, mdf, old wood, HT-F4321 OLW
Doprava zdarma
skladem CEN
6 741 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HEY hnědé Buklé
Doprava zdarma
skladem
8 200 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Imitace broušené kůže |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní stůl
Halmar BARRY stůl kulatý, deska - ořech, nohy - černý
2 - 3 týdny
2 469 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 105.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
